Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na sprzedaż Dziekanów Nowy - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Lokal handlowy

Wola,Warszawa(Dziekanów Nowy + 20 km)

5 999 000 zł346,70 m² 17 303,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferowany lokal o powierzchni 346,70 m znajduje się na parterze nowoczesnej inwestycji, w ciągu handlowo-pieszym o wysokim natężeniu ruchu. Nieruchomość jest wynajęta na podstawie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Warszawa

Białołęka,Warszawa(Dziekanów Nowy + 20 km)

7 000 000 zł1 550 m² 4 516,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:własny parking

Sprzedaż zakładu produkcyjnego, białołęka Zakład zajmował się produkcją chemii budowlanej na dwóch nieruchomościach oddalonych niedaleko siebie. w zakładzie 1 o powierzchni zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Lanciego

Natolin,Warszawa(Dziekanów Nowy + 20 km)

1 380 000 zł101,37 m² 13 613,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 101,37 m2 położony na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Lanciego 11, w dzielnicy Ursynów (natolin). Nieruchomość idealna pod wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa(Dziekanów Nowy + 20 km)

2 542 000 zł148 m² 17 175,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Część zdjęć stanowi wizualizację i nie odzwierciedla stanu rzeczywistego. Wizualizacje są oznaczone w galerii zdjęć odpowiednim podpisem. Poszukujesz prestiżowego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Rechniewskiego

Gocław,Warszawa(Dziekanów Nowy + 20 km)

635 000 zł58 m² 10 948,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal : Parter/ przyziemie. Świetnie nadaje się na gabinet kosmetyczny, studio tatuażu, poradnię lekarską, gabinet rehabilitacji, szkółkę językową, prowadzenie zajęć dla dzieci, czy szkołę nauki.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Płocka

Wola,Warszawa(Dziekanów Nowy + 20 km)

4 465 000 zł471,30 m² 9 473,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:-

Malachit Space | Nowoczesny lokal biurowy przy metrze Płocka | 471,3 m Na sprzedaż funkcjonalny i w pełni przygotowany do pracy lokal biurowy Malachit Space o powierzchni 471,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Warszawa

Warszawa(Dziekanów Nowy + 20 km)

3 995 000 zł85,90 m² 46 507,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferujemy lokal usługowy o powierzchni 85,9 m2, położony na parterze nowoczesnego budynku klasy premium w sercu Warszawy. To propozycja dla przedsiębiorców, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Grzybowska

Warszawa(Dziekanów Nowy + 20 km)

2 400 000 zł90,80 m² 26 431,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Biuro na sprzedaż ul. Grzybowska, warszawa 90,8 m + taras 18,9 m Na sprzedaż nowoczesne, klimatyzowane biuro o powierzchni użytkowej 90,8 m , zlokalizowane w prestiżowym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny

Wawer,Warszawa(Dziekanów Nowy + 20 km)

6 000 000 zł429 m² 13 986,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż bardzo ustawny lokal z witrynami od głównej ulicy i prywatnym parkingiem na 7 aut ( z możliwością parkowania aut elektrycznych ). Lokal w stanie deweloperskim. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Obiekt noclegowy, ul. Wolska

Wola,Warszawa(Dziekanów Nowy + 20 km)

441 540 zł24,53 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Wola Studio o pow. 24,53 m2 przy ul. Wolskiej. Lokal składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym, - łazienki, - hollu. Nieruchomość jest doskonałym wyborem inwestycyjnym na wynajem czy do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kolejowa

Dziekanów Nowy,mazowieckie

1 900 000 zł1 100 m² 1 727,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Obiekt usługowy - hala wysokość 7m.Stan do odświeżenia.Halę można podzielić na trzy mniejsze pomieszczenia z trzema niezależnymi wjazdami.Lokalizacja przy trasie na Gdańsk. Bardzo duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Dziekanów Nowy

Dziekanów Nowy,mazowieckie

4 900 000 zł1 900 m² 2 578,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Łomianki Obiekt o charakterze usługowo-przemysłowo-magazynowym o powierzchni ok. 1.900m2 zbudowany na działce o powierzchni ok. 4800m2. Nieruchomość budynkową stanowią: część.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij